ردکردن این

مفهوم شهادت مورد احترام اهالی تئاتر است

محمدهادی عطایی بازیگر تئاتر و تلویزیون به ادعای بیگانه بودن هنرمندان کشور با دفاع مقدس و شهدا واکنش نشان داده و مفاهیم این چنینی را یک موضوع ملی و مورد احترام اهالی تئاتر دانست.
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در سال جاری در حوزه تئاتر دو رویداد مهم اتفاق افتاد. یکی برگزاری جشنواره تئاتر مقاومت و دیگری جشنواره تئاتر فجر. محمد هادی عطایی تنها هنرمندی بود که در این دو رویداد هنری تئاتر توانست نفر برگزیده شود.

محمد عطایی به این گزاره که هنرمندان تئاتر نسبت به مفاهیم شهادت و دفاع مقدس بیگانه هستند، واکنش نشان داد و گفت: بحث دفاع مقدس یک موضوع ملیتی، حیثیتی و یک اتحاد ملی است، حتی افرادی که از منظر سیاسی دارای رویکردهای متفاوتی هستند و در حوزه تئاتر دفاع مقدس کار نمی‌کنند وقتی بحث تئاتر مقاومت و شهدا می‌شود نمی‌توانند به‌سادگی از آن بگذرند و این موضوع برایشان شدیداً محترم است.

وی ضمن بیان این نکته که مشارکت دانشجویان در جشنواره تئاتر مقاومت نشان از علاقه این قشر به این موضوع را دارد ادامه داد: از ابتدا جنگ‌های جهانی، جنگ میرزا کوچک خان، باقر خان و هشت‌ساله دفاع مقدس همه افتخارات کشور بوده و به نظرم شهدا فراتر از سیاست هستند.

 

هنوز نظری ثبت نشده،نظر خود را ثبت کنید!


افزودن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 3 =